Almetsan Yapı Kalitenin Tek Adresi

 

Almetsan Yapı

2013’te kurulduğu tarihten müşterilerine sunduğu çözümle yapı ve dekorasyon sektörünün öncü kurumlarından biri olma yolunda adımlar atmaktadır. Mühendislik ve teknolojideki yenilikleri devamlı takip edip uygulayarak, hem müşteri memnuniyetini arttırmış hem de pazardaki konumunu sürekli geliştirmiştir.

Almetsan

yeni ve yenilikçi ürünleri geliştirip bu ürünlerin uluslararası kalite standartlarına uygunluğunu garanti etmek için büyük ölçekli yatırımların ve çalışmaların devamlı çabası içerisindedir. Doğru mühendislik, en üst düzey kalite şartlarına uygunluk ve toplam verimlilik prensiplerine sonuna kadar bağlılık, almetsan yapı dekorasyon, müşterilerine sunmaya devam ettiği her ürünün vazgeçilmez özellikleridir.

Almetsan Yapı Dekorasyon

Projeleri özel yüksek kaliteli ve ekonomik ürünleri, alışveriş merkezleri,fabrika, spor tesisleri,kültürel tesisler,otel, hastane, konut, köprü, enerji santrali, havalimanı gibi yapıların birçok noktasında kullanılır. Almetsan Yapı dekorasyon müşterilerine çok geniş bir ürün seçeneği sunar:

 

 

 

Almetsan Yapı Dekorasyon

Geniş ürün gamı, esnek üretim kabiliyeti ve etkin yönetimi sayesinde yapı sektöründeki standart uygulamalar jenerik ürünleriyle yüksek kalite ve sorunsuz hizmet sağlar. Bunun da ötesinde almetsan’ ı farklı kılan özelliği, standart dışı projelere özel geliştirilmiş ürünleriyle tasarımcılara ve bina sahiplerine ekonomi, fonksiyonel, estetik çözümler sunmasıdır.
 
Cam Çephe Sistemleri
Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri
Kaplama Aksesuarları
Cam Balkon
Kompozit Levha Kaplama
Soğuk Çekim Yapısal Çelik Profiller
Pergole
Mimarlık ve mühendislik
Ahşap mobilya
Endüstriyel Kepenk Sistemleri
Fotoselli Giriş Kapıları
Cam ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri

 

 

 

 

 

 

Almetsan Yapı Yaşam Kalitenizi Yükseltir

Uyguladığımız kompozit kaplama sayesinde binanın genel tasarım ciddi şekilde değiştiren, proje tasarımcılarının çok daha farklı göseller yaratmasını mümkün kılan kompozit kaplama, bina tasarımını konvansiyonel tasarımlardan ayrıştıran yenilikler sunarız.

Tüm faaliyetlerinde ve tedarik ettiği ürünlerde kalite, güvenilirlik sektörel liderliği yolunda hızlı bir şekilde yol almaktadır. Sürdürülebilir büyüme prensipiyle gerçekleştirdiği endüstriyel ilerlemeler ile çevre ve topluma devamlı katkı sağlar.